Вандализъм край Петрич! Отрязаха 250 тополи!

06 Март 2025 | 14:53
0 коментара
Криминално
Благоевград
Вандализъм край Петрич! Отрязаха 250 тополи!

Вандали отрязаха 250 тополи край Петрич, съобщиха от полицията.

За времето от 18:00 часа на 02.03.2025 г. до 08:00 часа на 03.03.2025 г. са изрязани около 250 дървета – тополи, намиращи се в нива в местността „Иваник“, землище на гр. Петрич. Образувано е досъдебно производство, а работата по случая продължава.

Добавете Вашия коментар

TOP