Вандали срязаха кабели на телекомуникационна компания в Благоевград

02 Март 2026 | 11:26
0 коментара
Криминално
Благоевград
Вандали срязаха кабели на телекомуникационна компания в Благоевград
Около 21:20 часа на 28.02.2026 г. в 01 РУ-Благоевград е получен сигнал, че в речното корито под площад „Георги Измирлиев“ в гр. Благоевград са срязани кабели на телекомуникационна компания.

За случая е уведомена РП-Благоевград и е образувано досъдебно производство.

Стойността на нанесената щета е в процес на установяване.

Добавете Вашия коментар

TOP