Вандали разбиха оградата на пътноподдържащ пункт край Петрич
10 Март 2026 | 10:17
0 коментара
Криминално
Благоевград

Полицейски служители на РУ-Петрич работят по получен сигнал за това, че за времето от 17:00 часа на 08.03.2026 г. до 02:00 часа на 09.03.2026 г. е повредена телена ограда на пункт за зимна поддръжка на републикански пътища, находящ се в с. Тополница, общ. Петрич.
Не са констатирани липси от обекта.
За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.
Не са констатирани липси от обекта.
За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.






