Важно съобщение на община Благоевград
21 Януари 2026 | 21:16
4 коментара
Общество
Благоевград

Във връзка с очакваните снеговалежи и през малките часове на денонощието, Община Благоевград призовава водачите на моторни превозни средства да не паркират автомобилите си по високите части на града и по тесните улици, сред които „Бадемите“, „Дъбравска“, „Мелник“, „Стара планина“, „Панайот Хитов“, „Шипка“, „Прилеп“, квартал „Освобождение“ и други.
Целта е да се улесни преминаването на почистваща техника, в случай на необходимост от ползването ѝ, което ще допринесе за безопасно движение на пешеходци и шофьори.
Служителите към ОП „Чистота“ са в пълна готовност да излязат на терен незабавно.
Община Благоевград благодари предварително на всички шофьори за проявеното разбиране и съдействие!
Целта е да се улесни преминаването на почистваща техника, в случай на необходимост от ползването ѝ, което ще допринесе за безопасно движение на пешеходци и шофьори.
Служителите към ОП „Чистота“ са в пълна готовност да излязат на терен незабавно.
Община Благоевград благодари предварително на всички шофьори за проявеното разбиране и съдействие!
Добавени коментари
Комитата публикува:
22 Януари 2026 | 20:18
То собствениците на коли по подразбиране трябва да осигуряват пространство по подразбиране. Общината само напомня.
Зеленко публикува:
22 Януари 2026 | 18:13
Хм. По една лопата и пред домът ще почистите ????????????
До ха ха публикува:
22 Януари 2026 | 16:44
Тролче стига бе разбрахме коя групичка сте. Много профили много .... явно няма за какво да мислите. Злите хора ги постигат злини , спрете се вече,че ставате банални?!
Хаха публикува:
21 Януари 2026 | 21:38
Невярна че ще бъдат почистени улиците това не за първи път заблуждава гражданите






