Важна среща за здравето в училището на село Баничан

18 Март 2025 | 11:29
0 коментара
Общество
Благоевград
Важна среща за здравето в училището на село Баничан
Представители на Младежкия център – Гоце Делчев гостуваха в ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ в село Баничан. Те проведоха неформален урок на изключително важна тема – рисковете и опасностите от употребата на райски газ, вейпове, електронни цигари и iQOS.
По време на срещата учениците научиха как тези вещества влияят на здравето, какви са скритите рискове и защо е важно да правим информиран избор.

Добавете Вашия коментар

TOP