В Сандански раздават минерална вода в жегите

08 Юли 2025 | 13:36
0 коментара
Общество
Благоевград
В Сандански раздават минерална вода в жегите
Във връзка с обявения жълт и оранжев код за високи температури от Националния институт по метеорология и хидрология, Община Сандански предостави вода на жителите и гостите на града.


Днес температурите в най-слънчевия град на България – Сандански са особено високи! Затова на ключови и оживени места, в най-топлите часове, бяха разположени пунктове с безплатна минерална вода:


На пл. "България";
На входа на Общинския пазар;
Пред сградата на Общинска администрация;
 Пред Търговски център ГУМ- Сандански.

Препоръчваме да се избягва излизане на открито в най-горещите часове на деня и да се пие достатъчно вода!


Грижата за здравето започва с навременни мерки – бъдете внимателни и се пазете!
В Сандански раздават минерална вода в жегите
В Сандански раздават минерална вода в жегите
В Сандански раздават минерална вода в жегите

Добавете Вашия коментар

TOP