В Добринище засадиха нови дръвчета за Седмицата на гората

09 Април 2026 | 12:38
0 коментара
Общество
Благоевград
В Добринище засадиха нови дръвчета за Седмицата на гората

Днес в град Добринище, по повод Седмицата на гората, служители на Кметство Добринище, екипът на общинско предприятие „Благоустрояване“ – град Банско и представители на ДГС Добринище реализираха една зелена инициатива.

 

 

В градинката при паметника на Иван Козарев бяха засадени нови иглолистни дървета, предоставени от Горско стопанство – Добринище.

 

Тази инициатива е чудесен пример, че дори когато се налага премахването на стари или опасни дървета, на тяхно място се дава нов живот чрез засаждането на млади дръвчета.

С общи действия, отговорност, грижа и мисъл се създава една по-зелена, по-красива и чиста Община.

Добавете Вашия коментар

TOP