Успех за момичета от волейболен клуб Марек

23 Февруари 2025 | 12:59
0 коментара
Спорт
Кюстендил
Успех за момичета от волейболен клуб Марек
Девойките от волейболен клуб "Марек" Дупница спечелиха първо място на силен турнир в Перник, провел се в зала "Металург". С това те си извоюваха правото да продължат в битката за квалификациите за държавните финали.

Момичетата, водени от Венци Зарев, извоюваха пет победи от пет мача, със само един загубен гейм.
В Групова фаза резултатите бяха съответно:
"Марек" - "Благоевград" 3:0
"Марек"- "Металург" 3:0
"Марек" - "Звездец" (Г.Малина) 3:0

На полуфинала "Марек" - Етрополе 3:1.

На финала нашите момичета се наложиха над връстничките си от Благоевград с 3:0.

От общо осем отбора, взели участие в турнира, само дупнишките волейболистки продължават напред. Да им пожелаем успех!

Добавете Вашия коментар

TOP