Ужас в Югозапада: Откриха двама мъртви в домовете им

09 Януари 2025 | 11:44
1 коментара
Криминално
Кюстендил
Ужас в Югозапада: Откриха двама мъртви в домовете им

Двама мъртви са били открити в домовете им в Кюсендилско.

В сряда дежурна оперативна група на ОДМВР - Кюстендил е извършила два огледа след подадени сигнали за открити мъртви хора. 60-годишният мъж е установен в дома си в село Преколница, а 75-годишната жена – в с. Гюешево. Следи от насилие не са установени при първоначалните огледи, а труповете са закарани в кюстендилската болница за аутопсия. Образувани са досъдебни производства по случаите, уведомена е прокуратурата.

Добавени коментари

истината публикува:
09 Януари 2025 | 16:44
ПИТАМ СЕ ,КАК СЕ ЛЕКУВАТ СПЕШНИ ПАЦИЕНТИ С ЛИНЕЙКА КОЯТО Е ПОНЕ НА 50 ГОДИНИ! САМО ПИТАМ ?

Добавете Вашия коментар

TOP