Ужас: Работник падна от скеле по време на работа в Благоевград

02 Юли 2025 | 15:07
0 коментара
Общество
Благоевград
Ужас: Работник падна от скеле по време на работа в Благоевград
Работник падна от скеле на строителен обект в Благоевград.

Инцидентът е станал преди малко на строителна площадка до Американските общежития, пише Струма бг. На място е изпратена линейка, която е транспортирала пострадалия мъж, около 59-годишен, до болнично заведение. По първоначална информация, той е със счупен крак.

Очаквайте подробности! 

Добавете Вашия коментар

TOP