Учители от ОУ „Никола Парапунов“, гр. Разлог участваха в Националната олимпиада за учители
15 Май 2026 | 18:12
1 коментара
Общество
Благоевград

ОУ „Никола Парапунов“, гр. Разлог, взе участие в Националната олимпиада за учители – част от инициативата „Активни учители – Активни училища“, проведена в гр. Пловдив.
В събитието се включиха директорът г-жа Даниела Пелтегова и учителите: Михаела Найденова, Мария Михайлова, Мария Калоянова, Мариета Стоянова и Илия Пукнев.
Със спортен дух, нестихваща енергия и добро настроение, те достойно представиха училището и доказаха, че активният начин на живот и личният пример са важна част от училищната общност.
Г-жа Михаела Найденова бе отличена с приза „Най-активен учител“ – признание за нейната отдаденост, вдъхновение и работа с учениците.
Добавени коментари
Колега от когото крадете публикува:
15 Май 2026 | 18:13
"Колеги", благодаря, че продължавате да крадете новини от вестник Вяра и продължавате да не упоменавате това.






