Ученици в Разлог се докоснаха до живота и делото на Васил Левски
19 Февруари 2026 | 11:02
0 коментара
Култура
Благоевград

Учениците от начален етап на СУ „Братя Каназиреви“ посетиха Исторически музей – Разлог по повод 153 години от гибелта на Васил Левски – Апостола на свободата.
С интерес и вълнение децата се докоснаха до живота и делото на великия български революционер. Те изслушаха беседа, посветена на неговата саможертва, силния му дух, посещението му в нашия роден край и безграничната му любов към Родината.
С интерес и вълнение децата се докоснаха до живота и делото на великия български революционер. Те изслушаха беседа, посветена на неговата саможертва, силния му дух, посещението му в нашия роден край и безграничната му любов към Родината.






