Ученици в Белица си спретнаха незабравимо коледно парти
19 Декември 2025 | 16:41
2 коментара
Култура
Благоевград

Незабравимо коледно парти преживяха децата от 1 до 4 клас на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Белица. Празникът премина в духа на Коледа – с много усмивки, смях и положителни емоции. Дядо Коледа зарадва децата с подаръци, като награди всеки клас с волейболна топка и грамота за участието им в конкурса най-красива коледна елха. А аниматорът Бате Асен се погрижи за доброто настроение и активното участие на всички. Учениците показаха ентусиазъм и творчество, като се включиха във всички игри и предизвикателства. Събитието остави топли спомени и допринесе за създаването на празнична атмосфера в училището.


Добавени коментари
АПС ЯКОРУДА публикува:
21 Декември 2025 | 15:51
Затвор за Пеевски и Ревански и Вакльов и Марио Асьов и Бойко Борисов
Якоруда е с Румен Радев публикува:
21 Декември 2025 | 14:58
Доган е тук. Румен Радев също. Новото начало с Драго и Ревански са политически трупове. Шиши отива в затвора. Марио Асьов ще си остане запомнен като поп Кръстьо .






