Ученици станаха мениджъри за един ден в община Сандански

24 Октомври 2024 | 15:01
0 коментара
Общество
Благоевград
Ученици станаха мениджъри за един ден в община Сандански
За поредна година община Сандански се включи в една най-мащабните образователни инициативи "Мениджър за един ден".
Днес, експерти в община Сандански бяха учениците от ПГ "Яне Сандански", ЗПГ "Климент Тимирязев", Професионална техническа гимназия и Спортно училище "Сандански".
Бъдещите мениджъри имаха възможност да се запознаят отблизо с работата в едни от най-натоварените дирекции в общинска администрация Сандански, а някой от тях дори имаха възможността да бъдат на мястото на кмета.
За своето активно участие и интерес в различни сфери от работата в община Сандански, кметът Атанас Стоянов връчи на всеки сертификат за участие и книга за личностно и професионално развитие.

Добавете Вашия коментар

TOP