Ученици посещават Кюстендил преди Коледа

10 Декември 2025 | 16:57
0 коментара
Общество
Кюстендил
Ученици посещават Кюстендил преди Коледа
Над 2 000 ученици от софийски училища ще посетят Кюстендил преди Коледа. За втора година групите се водят от туроператори и посещават забележителни и атрактивни места в града, казват от общината. Първата група беше посрещната от кмета инж. Огнян Атанасов.

Децата разглеждат коледния базар до централния пл. "Велбъжд", опитват лакомствата по павилионите и сергиите, посещават занаятчийския център и се включват в специално подготвена празнична програма.

Организирана е също театрална постановка за деца, а някои от групите влизат и в градската художествена галерия "Владимир Димитров-Майстора".  

Добавете Вашия коментар

TOP