Ученици от Гоце Делчев дефилираха по повод Международния ден на танца

28 Април 2025 | 09:36
0 коментара
Култура
Благоевград
Ученици от Гоце Делчев дефилираха по повод Международния ден на танца

На 26.04.2025 г. ученици, родители и учители от Първо основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“, град Гоце Делчев взеха активно участие в празничното дефиле, организирано по повод Международния ден на танца.

 

Може да бъде изображение с 10 души

 

Събитието, което се провежда за 16-ти пореден път от Община Гоце Делчев и НЧ „Просвета – 1865“, се превърна в истински празник на изкуството и културното наследство.

Със своите цветни носии и радостни усмивки участниците дефилираха по централната улица в града, демонстрирайки красотата на танцовото изкуство.

Добавете Вашия коментар

TOP