Ученици от ЕГ Акад. Людмил Стоянов участваха в Critical Leaders of Tomorrow 26

28 Януари 2026 | 09:37
0 коментара
Общество
Благоевград
Ученици от ЕГ Акад. Людмил Стоянов  участваха в Critical Leaders of Tomorrow 26
Учениците  от ЕГ ,,Акад. Людмил Стоянов”  Александра Божинова от 12. г клас  и Цветелина Златкова от 11. г клас взеха участие в лидерска програма Critical Leaders of Tomorrow (CLT) на тема „Как да мислим критично в ерата на изкуствения интелект“.
В рамките на програмата Александра представи лекция на тема ,,Еволюция на манипулацията”, а Цветелина демонстрира аналитично мислене и се потопи изцяло в програмата, която помага на ученици да развиват критично мислене, умения за работа в екип, комуникация и дигитална грамотност чрез лекции, дискусии и реални практически задачи.
На 22.01.2026 година Цветелина Златкова организира презентация в голямата зала на гимназията, за да предаде знания и идеи, получени по време на програмата, на своите връстници от 11. в и 11. г клас.
„Пожелаваме на нашите възпитанички да продължават, да се предизвикват да бъдат информирани и ангажирани да говорят по теми, които истински ги вълнуват. Заедно правим възможно изграждането на лидерите на утрешния ден“, написаха от ръководството на гимназията.
езикова1 езикова2

Добавете Вашия коментар

TOP