Убиха с нож българин пред нощен клуб в Атина

20 Октомври 2025 | 09:27
0 коментара
Криминално
България
Убиха с нож българин пред нощен клуб в Атина

Убиха българин пред нощен клуб в Атина, съобщава Bulgaria On Air.

37-годишният ни сънародник е починал, след като е бил намушкан с нож. Нападението е било извършено в квартал „Перистери“ в гръцката столица около 3.00 часа тази сутрин.

Българинът е бил в клуб в района, но е излязъл за малко навън, за да си поговори с друг човек. Именно тогава е бил промушен с нож в корема.

Мъжът е откаран в болница в тежко състояние, където е издъхнал въпреки усилията на лекарите.

Полицията разследва обстоятелствата, при които е станало убийството.

Добавете Вашия коментар

TOP