Тържествено честване на Националния празник 3-ти март в Гоце Делчев

26 Февруари 2025 | 13:47
0 коментара
Култура
Благоевград
Тържествено честване на Националния празник 3-ти март в Гоце Делчев
По повод Националния празник на Република България 3-ти март и 147-та година от освобождението на страната ни, община Гоце Делчев организира честване, което ще се състои на 3 март 2025 г. /понеделник/ при следната програма:
17.00 часа – заупокойна молитва за загиналите за освобождението на България, която ще бъде отслужена от Негово Високопреосвещенство Неврокопски митрополит Серафим в храм „Св. Св. Кирил и Методий“;
17.45 часа – полагане на венци и цветя пред паметника на загиналите във войните на ул. „Ал. Стамболийски“, в което ще се включи ръководството на общината, представители на политически партии, институции, организации и учебни заведения.
Заповядайте!

Добавете Вашия коментар

TOP