Турнир по ловна стрелба за Купата на община Петрич събра десетки участници

11 Май 2026 | 15:54
0 коментара
Общество
Благоевград
Турнир по ловна стрелба за Купата на община Петрич събра десетки участници
Надпревара по ловна стрелба в Петрич! 
Десетки ловци от Югозападна България участваха в традиционния турнир по ловна стрелба за Купата на община Петрич. 
Домакин беше Ловно-рибарско дружество Петрич. 
Надпреварата и тази година беше в дисциплина „трап“. 
Община Петрич оказа нужното съдействие за подготовката и провеждането на турнира по ловна стрелба, който е включен в програмата за празника на града. 
Благодарим за стриктната организация от страна на ЛРД – Петрич. 
Поздравяваме участниците в турнира и ги каним следващата година отново да бъдат в Петрич
Турнир по ловна стрелба за Купата на община Петрич събра десетки участници
Турнир по ловна стрелба за Купата на община Петрич събра десетки участници
Турнир по ловна стрелба за Купата на община Петрич събра десетки участници
Турнир по ловна стрелба за Купата на община Петрич събра десетки участници
Турнир по ловна стрелба за Купата на община Петрич събра десетки участници

Добавете Вашия коментар

TOP