Трогателна покана за бал от учениците в Симитли
14 Февруари 2025 | 18:30
1 коментара
Общество
Благоевград

С трогателен жест зрелостниците от СУ "Св. св. Кирил и Методий“ в Симитли поканиха класния си ръководител на бал.
Дванадесетокласниците изненадаха своята класна Мария Иванова с трогателен жест, специално подготвен, за да покажат своята признателност и уважение към нея, както и своята благодарност си за всеотдайността, с която през годините заедно приема мисията "класен“.
Абитуриентите от випуск 2025 г. неслучайно избраха и днешната дата – 14 февруари, с което показаха своята обич към г-жа Иванова.
Поканата към класния ръководител бе отправена на специално тържество в двора на училището по незабравим начин.
Учениците ѝ поднесоха домашно приготвена питка като символ на топлина и признателност, изпълниха и трогателни песни, които предивзикаха сълзи в очите от радост и умиление.
Зрелостниците бяха подготвили и специален подарък за своята класна, с който да покажат благодарността за всеотдайността и подкрепата през годините.
Мария Иванова не успя да скрие емоциите си и със сълзи на радост благодари на своите ученици за този незабравим момент. Тя им пожела успех по пътя, който им предстои, като насърчи децата винаги да следват мечтите си.
Този жест е още едно доказателство за това, че училището не е просто място за учене. Тук се създават истински приятелства, тук децата са едно семейство, тук изграждат дълбоки и трайни връзки.
Балът на дванадесетокласниците е на 24 май 2025 г. и ще бъде един от най-вълнуващите и незабравими моменти в техния живот.
Дванадесетокласниците изненадаха своята класна Мария Иванова с трогателен жест, специално подготвен, за да покажат своята признателност и уважение към нея, както и своята благодарност си за всеотдайността, с която през годините заедно приема мисията "класен“.
Абитуриентите от випуск 2025 г. неслучайно избраха и днешната дата – 14 февруари, с което показаха своята обич към г-жа Иванова.
Поканата към класния ръководител бе отправена на специално тържество в двора на училището по незабравим начин.
Учениците ѝ поднесоха домашно приготвена питка като символ на топлина и признателност, изпълниха и трогателни песни, които предивзикаха сълзи в очите от радост и умиление.
Зрелостниците бяха подготвили и специален подарък за своята класна, с който да покажат благодарността за всеотдайността и подкрепата през годините.
Мария Иванова не успя да скрие емоциите си и със сълзи на радост благодари на своите ученици за този незабравим момент. Тя им пожела успех по пътя, който им предстои, като насърчи децата винаги да следват мечтите си.
Този жест е още едно доказателство за това, че училището не е просто място за учене. Тук се създават истински приятелства, тук децата са едно семейство, тук изграждат дълбоки и трайни връзки.
Балът на дванадесетокласниците е на 24 май 2025 г. и ще бъде един от най-вълнуващите и незабравими моменти в техния живот.
Добавени коментари
За Якоруда с любов публикува:
14 Февруари 2025 | 18:54
НА ВНИМАНИЕТО НА ПРОКУРАТУРАТА И ДАНС. НА ВНИМАНИЕТО НА КПКОНПИ И Г-н Даниел Димитров, началник на ОД МВР Благоевград . Продължаваме с потресаващи разкрития за мафията и нейните покровители в Якоруда. Ето ИМЕНАТА на КОРУМПИРАНИТЕ полицаи от полицейски участък в Якоруда - САЛИХ МУСТАФА- МРЪЦОВИЯ И КОЛЕГАТА МУ НИКОЛАЙ ГОЛОМЕХОВ-ГУМЕ. Тези полицаи имат и други такива провинения при изпълнение на служебните си задължения. Те са замесени в схемата с незаконен дървен материал на територията на Община Якоруда. Техен съучастник е известният с криминалното си минало Ахмед Ахмед-Пачката, от село Конарско. СЪС СЪДЕЙСТВИЕТО НА горски стражари- ГЕОРГИ МАЛЧОВ, и ЕРЕДИН ДЖУРИН, МУСТАФА СЪРТЕВ, ЛЮДМИЛ ПАРЦОВ, . Имената на другите горски са от Черна Места, Бунцево и Конарско , ще бъдат казани допълнително. Полицаите от години превозват , разбирайте крадат в горите на Якоруда. До нас достигна информация, че същите полицаи осигуряват чадър на известният дилър и наркоман в Якоруда- Станимир Богданов-Перката. Междудругото съпругата на Перката е зам.кмет в Община Якоруда, и дясна ръка на кмета Вакльов. Това навежда на мисълта за покровителство от най високо ниво в Града. Къде е Прокуратурата, Полицията и ДАНС ? Кмета на Якоруда НЕ взима отношение, понеже ТЕ му се отчитат с процент , и той мълчи. Според нас по този начин Кмета става съучастник. Кмета прикрива престъпления.Потърсихме за коментар Кмета Вакльов от Новото начало в Якоруда . Кмета за пореден път не беше открит на работното си място. ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ .И ОЩЕ РАЗКРИТИЯ






