Трима футболисти от Марек със спрени права и парични глоби
08 Октомври 2025 | 14:45
0 коментара
Спорт
Кюстендил

Трима футболисти на Марек бяха наказани с лишаване от състезателни права след изминалия 11-и кръг на Втора лига.
За по един мач са санкционирани Росен Йорданов, Симеон Мечев и Емануел Джордж. Йорданов и Мечев получиха червени картони по време на срещата с Вихрен, загубена с 0:2 в Сандански. Така провинилите се футболисти ще трябва да заплатят и по 150 лв. глоба. За 5-и жълт картон пък е санкциониран чужденецът Емануел Джордж, чиято глоба възлиза на 500 лв.
За по един мач са санкционирани Росен Йорданов, Симеон Мечев и Емануел Джордж. Йорданов и Мечев получиха червени картони по време на срещата с Вихрен, загубена с 0:2 в Сандански. Така провинилите се футболисти ще трябва да заплатят и по 150 лв. глоба. За 5-и жълт картон пък е санкциониран чужденецът Емануел Джордж, чиято глоба възлиза на 500 лв.
По този начин тримата със сигурност пропускат предстоящия двубой на Марек – гостуване на Септември Тервел от турнира за Купата на България.






