Три точки за Левски (Крупник) след домакинска победа

25 Март 2024 | 10:56
Благоевград

„Левски“ (Крупник) взе ценни три точки от домакинска победа срещу „Орел“ (Лебница). Мачът започна с домакински натиск и още в 5-та минута Ивайло Спасов пропусна, останал очи в очи с вратаря на гостите.

В 15-та Марио Самуилов отбеляза за 1:0. Няколко минути по-късно, вратаря на „Левски“ (Крупник) Алекс Тодоров отрази опасен удар. До края на полувремето момчетата от община Симитли пропуснаха още 3, 4 положения.

Второто полувреме също започна с натиск от отбора домакин. Новото попълнение Момчил Момчилов навърза двама, трима защитника и отбеляза красиво попадение в 60-та минута. В 75-та влезе като резерва Румен Атанасов и покачи за 3:0. До края на мача домакините пропуснаха още няколко изгодни ситуации.