Тренд: 46% от българите искат кабинетът Желязков да продължи да управлява

21 Март 2025 | 14:48
2 коментара
Политика
България
Тренд: 46 от българите искат кабинетът Желязков да продължи да управлява

Близо половината от българите предпочитат кабинетът "Желязков" да продължи да управлява, въпреки че повечето анкетирани не вярват, че правителството ще изкара пълен мандат. 

Това показват данни от проучване на агенция "Тренд", направено в периода 10-16 март сред 1020 души, по поръчка на "24 часа".

 

46% от българите са на мнение, че е по-добре настоящото правителство да продължи да управлява, вместо да има нови предсрочни избори. 30 на сто все пак предпочитат нов вот

Ако изборите бяха днес, парламентарната картина нямаше да е много по-различна. Първи ще са ГЕРБ с близо двойна преднина в подкрепата спрямо вторите от ПП-ДБ - 26,7% на 13,6%. 

На границата за влизане в парламента отново биха били от партия "Величие".

Добавени коментари

Ники публикува:
23 Март 2025 | 22:17
Лъжа!
111 публикува:
21 Март 2025 | 18:25
ГЛУПОСТИ!

Добавете Вашия коментар

TOP