Трагедия в Добринище: Млад мъж загина при тежка катастрофа рано тази сутрин

12 Юли 2026 | 10:22
4 коментара
Криминално
Благоевград
Трагедия в Добринище: Млад мъж загина при тежка катастрофа рано тази сутрин

 

Трагедия в Добринище: Млад мъж загина при тежка катастрофа рано тази сутрин!

Млад мъж на около 20 години е загинал на място при тежък пътен инцидент, станал рано тази сутрин в Добринище, по първоначална информация.

Инцидентът е възникнал около 5:00 часа на изхода на града в посока бензиностанция „Лукойл“. По неофициални данни автомобилът се е движил с висока скорост, когато водачът е изгубил контрол над управлението и не е успял да вземе завоя. Последвал е тежък удар, при който младият мъж е починал на място.

На местопроизшествието са пристигнали екипи на полицията и спешна помощ, които са извършили оглед. По случая е образувано досъдебно производство, като предстои да бъдат изяснени точните причини и обстоятелства, довели до трагичния инцидент.

Очаква се официална информация от компетентните институции.

Екипът нa Pirinsko.com изказва искрени съболезнования на семейството и близките на загиналия.

Добавени коментари

Neznainiq публикува:
12 Юли 2026 | 18:21
Беше голям човек мъжко момче дано да е на по-добро място съболезнования
State публикува:
12 Юли 2026 | 15:43
Съболезнования Милото Дете толкова Млад
Майка публикува:
12 Юли 2026 | 14:24
ВИНОВНИ СА РОДИТЕЛИТЕ????
??? публикува:
12 Юли 2026 | 10:51
Абсолютна трагедия, съболезнования на близките, да почива в мир. В Добринище вечерно време е нещо страшно, младежи с коли минават с по 100 км в час през улиците, мотори, скутерчета карани от деца на по 12-13 години, пълна свободия, патрулка да мине е като да видиш еднорог.

Добавете Вашия коментар

TOP