Трагедия в Благоевград: 20-годишен украинец се обеси в дома си в кв. „Освобождение“
20 Май 2026 | 08:54
3 коментара
Общество
Благоевград

20-годишен украински гражданин е открит обесен на входната врата в жилището си в социалните жилища в благоевградския квартал „Освобождение“, научи медията ни Pirinsko.com.
Инцидентът е станал около 22:30 часа снощи.
Младият мъж е живеел заедно с майка си и сестра си. На място са пристигнали екипи на полицията и Спешна помощ, но медиците само констатирали смъртта му.
По информация на съседи младежът е бил бивш боксьор, а през последните месеци страдал от депресия. Хора от блока разказват, че семейството живеело в социалното жилище от известно време и не създавало проблеми.
Тялото е транспортирано за аутопсия. По случая е образувано досъдебно производство, а причините за трагедията се изясняват.
Инцидентът е станал около 22:30 часа снощи.
Младият мъж е живеел заедно с майка си и сестра си. На място са пристигнали екипи на полицията и Спешна помощ, но медиците само констатирали смъртта му.
По информация на съседи младежът е бил бивш боксьор, а през последните месеци страдал от депресия. Хора от блока разказват, че семейството живеело в социалното жилище от известно време и не създавало проблеми.
Тялото е транспортирано за аутопсия. По случая е образувано досъдебно производство, а причините за трагедията се изясняват.
Добавени коментари
Кака публикува:
21 Май 2026 | 15:03
Отдавна има нередности в тези общежития. Каза им се, че ще стане някоя беля.
Chorebniaka публикува:
20 Май 2026 | 23:30
@Зеленясалият ei mursho ne te li e sram taka da govorish momcheto beshe mnogo dobro i ne praveshe nishto losho
Зеленясалият публикува:
20 Май 2026 | 10:35
Бивш боксьор, трябва да е бил як и здрав, защо не е на фронта у тях? Ако е искал да се убие, там руските му брат'чеди щяха безплатно да му помогнат, а и той е щял да намали малко от агресорите в страната си!






