ТРАГЕДИЯ: Мъжът, който се хвърляше под коли, се е самоубил!
06 Февруари 2025 | 08:08
0 коментара
Криминално
София

Мъжът, който в понеделник бе заснет да се хвърля под коли на столичния булевард "Цар Борис III", се е самоубил. Той е скочил от 5-ия етаж на сграда в квартал "Младост".
По неофициална информация, след задържането му от полицаи в понеделник, мъжът не е бил настанен в клиника, тъй като не е извършил сериозно престъпление. Затова след поставянето на инжекция с успокоително от страна на "Спешна помощ", той е освободен.
При два умишлени скока в понеделник мъжът се хвърли под коли на булеварда, като предизвика лека катастрофа, а самият той остана с голяма рана на главата.
Случаят придоби популярност от видеоклип, публикуван в социалните мрежи, предаде БГНЕС.






