Тийнейджър е в болница след падане с тротинетка
14 Май 2025 | 11:24
0 коментара
Общество
България

16-годишен тийнейджър е в болница след падане с тротинетка в Хасково, съобщиха от полицията.
Инцидентът е станал на 13 май на булевард „Г.С. Раковски“.
Момчето е паднало на тротоара.
Настанено е за лечение в хасковската болница - без опасност за живота.






