Тийнейджър е в болница след падане с тротинетка

14 Май 2025 | 11:24
0 коментара
Общество
България
Тийнейджър е в болница след падане с тротинетка

16-годишен тийнейджър е в болница след падане с тротинетка в Хасково, съобщиха от полицията.

Инцидентът е станал на 13 май на булевард „Г.С. Раковски“.

Момчето е паднало на тротоара.

Настанено е за лечение в хасковската болница - без опасност за живота.

Добавете Вашия коментар

TOP