„Тихият кът“ ще бъде част от Празника на черешата в Кюстендил

Шеф Петър Петрушев ще представи кулинарна демонстрация по време на едно от най-емблематичните събития в града.
На 28 юни ресторант „Тихият кът“ ще се включи в програмата на едно от най-обичаните и емблематични събития в България – Празника на черешата в Кюстендил.
От 11:00 до 12:00 часа шеф Петър Петрушев ще участва в специална кулинарна демонстрация заедно с шеф Никола Симеонов, където посетителите ще могат да се насладят на интересни идеи, вдъхновени от вкусовете на региона и символа на Кюстендил – черешата.


За екипа на „Тихият кът“ участието в празника е истинска чест, тъй като събитието съчетава традиции, местна култура, кулинария и гостоприемство, превръщайки се всяка година в притегателен център за хиляди гости от страната и чужбина.
В рамките на тридневния фестивал посетителите ще могат да разгледат изложби и щандове с пресни череши, сладка и местни продукти, да се включат в туристически обиколки и да се насладят на богата музикална програма. На сцената ще се изявят популярни изпълнители като Molec, Elizabet, Veniamin и Dara Ekimova.
Кюстендил – централна градска част
28 юни
11:00 – 12:00 ч.
Кулинарна демонстрация с шеф Петър Петрушев и шеф Никола Симеонов






