Талантливият Никола Бандев от Благоевград блести с гол и 2 асистенции за дубъла на Левски(ВИДЕО)

19 Февруари 2024 | 07:21
Благоевград

Вторият отбор на „Левски“ победи с 5:1 на стадион „Георги Аспарухов“ „Банско“ в мач от първия за пролетния полусезон, 20-ти кръг в Югозападна Трета лига.

„Сините“ поведоха с гол на Виктор Добрев в 30-та минута след асистенция на Калоян Петков. В самия край на полувремето Никола Бандев удвои резултата след подаване на Кристиан Красимиров. Гостите намалиха в 50-та минута, но Добрев след асистенция на Бандев в 67-та върна двата гола преднина на „сините“. Калоян Петков в 81-та и  ,роденият в Петрич Борислав Рупанов в добавеното време оформиха крайното 5:1.

Бандев ,който вчера навърши 18 години,се отчете и с две асистенции. Той пък е родом от Благоевград.

Воденият от треньора Христо Арангелов отбор е на единадесето място в класирането с 26 точки.Пирин спорт