Талант от Петрич с асистенция при победа на юношите ни над Турция

13 Октомври 2020 | 08:28

Юношеският ни национален отбор до 19 години надви Турция с 2:1 в прителска среща днес. Двата гола за българия отбелязаха Мартин Петков, който бе точен в началото на мача и Марин Петков в неговия край.

В осмата минута от двубоя Денислав Ангелов отне топката от съперника в центъра на терена и изведе Мартин Петков, който реализира първото попадение за тима ни. В деветдесетата минута влязлият като резерва Марин Петков удвои резултата с асистенция на Петър Караангелов. Последният е роден в Петрич и е един от най-големине таланти в школата на Лудогорец.

В края на седемминутното продължение на мача отборът на Турция достигна до почетно попадение.