
Нова скандална сделка обяви „Напоителни системи”! Водоем „Илинденци“ предложен за 60 лв. месечен наем
- 12 Януари 2017 | 06:10
- 0 коментара
Вчера в централната сграда на „Напоителни системи” на закрито заседание, без присъствието на журналисти и външни лица, комисията по търговете на държавното ведомство трябваше да намери наемател за 3 г. на пор...







