
Спипаха на място охраната на Шофьорското в Разлог да краде нафта от учебното заведение
- 19 Септември 2016 | 12:04
- 0 коментара
Спипаха на място охраната на Шофьорското в Разлог да краде нафта от учебното заведение, научи Pirinsko.com.
От полицейски служители на РУ-Разлог около 21:20 часа на 17.09.2016г., в момент на извършване на кражба на го...






