
Наши политици и министри шмъркат дрога като луди
- 15 Октомври 2015 | 05:50
- 0 коментара
Мнозина шмъркат, но никой не признава...
Поне 60 на сто от т.нар. политически елит в България употребява наркотични вещества. Между тях има министри и партийни ръководители. Не правят изключение и бизнес средите. Къ...






