
Шишеяд за събиране на пластмасови бутилки поставиха в Градската градина в Благоевград
- 01 Април 2024 | 13:47
- 2 коментара
Нов шишеяд за събиране на пластмасови бутилки, който ще провокира жителите към разделно събиране на отпадъци е поставен в Градската градина на Благоевград.
Областният център се присъединява към кампанията на сдружение...






