
Ревизоро: Искам да видя Бойко като директор на шамарената фабрика
- 17 Февруари 2015 | 08:45
- 0 коментара
Някои имат проблем с вдигането на самолета, други с кацането. Важното е да има пилот в самолета. Важното е държавата да не е на автопилот. Ние сме президентска република, а всъщност сме премиерска. Бойко го играе цар. То...






