
"Бъди човек" в Разлог и Банско
- 21 Ноември 2017 | 15:01
- 0 коментара
За 8-ми пореден път в Разлог стартира кампанията "Бъди Човек" в помощ на пенсионерите в нужда.
Вече 4 години подред организаторите успяват да стоплят сърцата на възрастните хора. Тази година кампанията...






