
България спасява малкото чихуахуа от Норвегия
- 18 Октомври 2020 | 14:17
- 0 коментара
Малкото чихуахуа, продадено от българи на норвежци, ще бъде спасено след апела на холивудската звезда Жан-Клод Ван Дам. Това съобщи Dariknews.
След новината за животното, бързо реагираха депутатът от ГЕРБ Десислава Ат...






