
Дни след като беше възстановена! Запушиха с пясък и камъни чешмичката в Централната градска градина в Благоевград
- 04 Юли 2022 | 16:21
- 0 коментара
Само дни след като беше отремонтирана и пусната в експлоатация, чешмичката в Централната градска градина в Благоевград бе повредена. В коритото й са изсипани пясък и камъни, което възпрепятства нормалното функциониране н...








