
Жена остана без дамска чента и лични документи, след кражба на пазара в Благоевград
- 05 Октомври 2017 | 11:08
- 0 коментара
Неизвестни задигнаха дамска чанта с 200 лв.,мобилен телефон и документи оставена без надзор на сергия на пазара в Благоевград
Около 11:05 часа вчера в 02 РУ-Благоевград е получено съобщение за извършена кражба на дамс...






