
Чевръсти апаши откраднаха мобилен телефон от хранителен магазин в Благоевград
- 02 Август 2019 | 10:44
- 0 коментара
В 01 РУ-Благоевград е получено съобщение за извършена, около 19:30 часа на 01.08.2019г., кражба на мобилен телефон от щанд в магазин за хранителни стоки, находящ се в ЦГЧ на гр.Благоевград.
По случая е образуван заяви...






