
Мария Габриел: София се превърна в цифровата столица на Европа
- 12 Декември 2017 | 05:03
- 0 коментара
„София се превърна в цифровата столица на Европа и продължава да утвърждава тази своя позиция.“
Това каза българският еврокомисар по въпросите на цифровата икономика и общество Мария Габриел по време на пр...






