
Благоевградчани намериха цаката на жегите, разхлаждат се в паркове и градинки
- 08 Юли 2020 | 17:40
- 0 коментара
Горещини морят благоевградчани от дни. Живакът на термометрите днес към обяд се покачи до 34 градуса, а улиците опустяха.
За да избягат от горещините много от хората избраха прохладата на парковете и градинките в град...








