
Салам с бели червеи продават в хранителен магазин в Разлог
- 30 Ноември 2015 | 17:22
- 3 коментара
„Ето какво ядем!"
Салам с бели червеи продават в хранителен магазин в Разлог.
Репортер на Pirinsko.com съобщава, че на етикета на опаковката, срокът на годност на колбаса все още не е изтекъл.
Кой е хранит...






