
Кубрат Пулев дарява 50 % от хонорара си от мача с Джошуа за медиците
- 05 Април 2020 | 15:33
- 1 коментара
Кубрат Пулев обяви, че ще направи голямо дарение за борбата с коронавируса, след като приключи мача му за световната титла на IBF срещу Антъни Джошуа. Най-вероятно сумата ще бъде в рамките на 2,5 милиона долара, пише Gon...






