
Борисов: Няма смисъл да ходя в парламента
- 20 Април 2021 | 12:04
- 3 коментара
За тези, които се интересуват от здравословното ми състояние - утре ще ме изпишат. Но са много пет операции - да чистят, да изтеглят водата...Болезнено е, каза премиерът Бойко Борисов от болницата, откъдето на живо п...






