
Димитър Иванов: Защо ДС да е лошата, а не Филип Димитров, на който дъската му хлопаше
- 10 Ноември 2014 | 11:12
- 0 коментара
Последният началник на Шести отдел в VІ управление на Държавна сигурност проф. Димитър ИВАНОВ твърди, че тайните служби нямат никакво участие в събитията на 10 ноември и след това. "Нито в София, нито в Пловдив и другите...






