
DW: Българите хем работят, хем са бедни
- 29 Ноември 2019 | 07:12
- 0 коментара
България има все повече хора, които работят, но въпреки това са бедни. Проблемът е най-сериозен в Северозападна България, докато в София работещи бедни почти няма.
Размерите на бедността в България се запазват, н...






