
Зверство! Майка уби бебето си, хвърляйки го в тоалетната
- 06 Февруари 2018 | 15:12
- 0 коментара
Полицията разследва убийство на новородено дете в село Радовене, община Роман, съобщава bTV.
Престъплението е извършено вчера. 30-годишната жена родила и захвърлила бебето си във външна тоалетна.
Жената е в селото ...






