
"Ханделсблат": Пеевски "путинизира" медиите
- 28 Ноември 2014 | 20:10
- 0 коментара
За Пеевски казват, че не си поплюва. Това се казва в анализ на германския "Ханделсблат" относно медийната свобода в страните от бившия Източен блок.
За съжаление, на Запад малцина се тревожат за свободата на медиите м...






